Skip Navigation LinksLogin

Resource: Court 2 schedules

 < November 2021 > 
SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday
31
Nov 1
2
3
4
5
6
Type 730001::Boys K-1 #12 (O'Toole) AT Boys K-1 #4 (Sanfilippo)
8:15 AM -9:15 AM
On Court 2
Type 730002::Boys K-1 #11 (Thimke) AT Boys K-1 #6 (Elliot)
9:15 AM -10:15 AM
On Court 2
Type 730003::Boys K-1 #5 (Karpinski) AT Boys K-1 #10 (Conner)
10:15 AM -11:15 AM
On Court 2
Type 730004::Boys K-1 #8 (Tokarczyk) AT Boys K-1 #1 (Prueter)
11:15 AM -12:15 PM
On Court 2
Type 730005::Boys K-1 #3 (Dockery) AT Boys K-1 #2 (Trace)
12:15 PM -1:15 PM
On Court 2
Type 730006::Boys K-1 #7 (Fitch) AT Boys K-1 #9 (Opper)
1:15 PM -2:15 PM
On Court 2
Type 750001::Girls K-1 #4 (Huber) AT Girls K-1 #5 (Pinta)
2:15 PM -3:15 PM
On Court 2
Type 750002::Girls K-1#6 (Simonson) AT Girls K-1 #3 (Gaines)
3:15 PM -4:15 PM
On Court 2
Type 750003::Girls K-1 #2 (Gallagher) AT Girls K-1 #1 (Campbell)
5:15 PM -6:15 PM
On Court 2
 
7
8
9
10
11
12
13
Type 730007::Boys K-1 #6 (Elliot) AT Boys K-1 #12 (O'Toole)
8:15 AM -9:15 AM
On Court 2
Type 730008::Boys K-1 #7 (Fitch) AT Boys K-1 #5 (Karpinski)
9:15 AM -10:15 AM
On Court 2
Type 730009::Boys K-1 #9 (Opper) AT Boys K-1 #1 (Prueter)
10:15 AM -11:15 AM
On Court 2
Type 730010::Boys K-1 #2 (Trace) AT Boys K-1 #8 (Tokarczyk)
11:15 AM -12:15 PM
On Court 2
Type 730011::Boys K-1 #3 (Dockery) AT Boys K-1 #10 (Conner)
12:15 PM -1:15 PM
On Court 2
Type 730012::Boys K-1 #4 (Sanfilippo) AT Boys K-1 #11 (Thimke)
1:15 PM -2:15 PM
On Court 2
Type 750006::Girls K-1 #4 (Huber) AT Girls K-1 #3 (Gaines)
2:15 PM -3:15 PM
On Court 2
Type 750005::Girls K-1 #2 (Gallagher) AT Girls K-1#6 (Simonson)
3:15 PM -4:15 PM
On Court 2
Type 750004::Girls K-1 #5 (Pinta) AT Girls K-1 #1 (Campbell)
5:15 PM -6:15 PM
On Court 2
 
14
15
16
17
18
19
20
Type 750007::Girls K-1 #2 (Gallagher) AT Girls K-1 #3 (Gaines)
8:15 AM -9:15 AM
On Court 2
Type 750008::Girls K-1 #4 (Huber) AT Girls K-1 #1 (Campbell)
9:15 AM -10:15 AM
On Court 2
Type 750009::Girls K-1#6 (Simonson) AT Girls K-1 #5 (Pinta)
10:15 AM -11:15 AM
On Court 2
Type 730013::Boys K-1 #11 (Thimke) AT Boys K-1 #10 (Conner)
11:15 AM -12:15 PM
On Court 2
Type 730014::Boys K-1 #8 (Tokarczyk) AT Boys K-1 #5 (Karpinski)
12:15 PM -1:15 PM
On Court 2
Type 730015::Boys K-1 #7 (Fitch) AT Boys K-1 #2 (Trace)
1:15 PM -2:15 PM
On Court 2
Type 730016::Boys K-1 #12 (O'Toole) AT Boys K-1 #1 (Prueter)
2:15 PM -3:15 PM
On Court 2
Type 730017::Boys K-1 #4 (Sanfilippo) AT Boys K-1 #3 (Dockery)
3:15 PM -4:15 PM
On Court 2
Type 730018::Boys K-1 #6 (Elliot) AT Boys K-1 #9 (Opper)
5:15 PM -6:15 PM
On Court 2
 
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Dec 1
2
3
4
Type 750012::Girls K-1 #2 (Gallagher) AT Girls K-1 #5 (Pinta)
8:15 AM -9:15 AM
On Court 2
Type 750011::Girls K-1#6 (Simonson) AT Girls K-1 #4 (Huber)
9:15 AM -10:15 AM
On Court 2
Type 750010::Girls K-1 #3 (Gaines) AT Girls K-1 #1 (Campbell)
10:15 AM -11:15 AM
On Court 2
Type 730019::Boys K-1 #10 (Conner) AT Boys K-1 #8 (Tokarczyk)
11:15 AM -12:15 PM
On Court 2
Type 730024::Boys K-1 #5 (Karpinski) AT Boys K-1 #3 (Dockery)
12:15 PM -1:15 PM
On Court 2
Type 730021::Boys K-1 #11 (Thimke) AT Boys K-1 #1 (Prueter)
1:15 PM -2:15 PM
On Court 2
Type 730022::Boys K-1 #4 (Sanfilippo) AT Boys K-1 #9 (Opper)
2:15 PM -3:15 PM
On Court 2
Type 730023::Boys K-1 #6 (Elliot) AT Boys K-1 #7 (Fitch)
3:15 PM -4:15 PM
On Court 2
Type 730020::Boys K-1 #12 (O'Toole) AT Boys K-1 #2 (Trace)
5:15 PM -6:15 PM
On Court 2